Aicinām komerciālās televīzijas piedalīties konkursā par pašvaldību vēlēšanu priekšvēlēšanu satura veidošanu

19.04.2021 14:35
Izdrukāt:

Lai veicinātu vēlētāju informētību par deputātu kandidātu sarakstiem un to piedāvājumiem šogad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicina komerciālās televīzijas piedalīties konkursā par pašvaldību vēlēšanu priekšvēlēšanu satura veidošanu.

Konkursā pieejamais finansējums ir 75 000 eiro.

“Ar šī konkursa palīdzību vēlamies veicināt pēc iespējas plašāku vēlētāju informētību par deputātu kandidātu sarakstiem un to vēlēšanu programmu piedāvājumiem, kā arī veicināt iedzīvotāju līdzdalību pašvaldību vēlēšanās,” saka NEPLP locekle Ieva Kalderauska.

Konkursā finansējums paredzēts priekšvēlēšanu satura veidošanai un pārraidīšanai komerciālajās televīzijās, kas raida latviešu valodā, kā arī pieejamības nodrošināšanai daudzplatformu vidē, lai atainotu šī gada pašvaldību vēlēšanu procesus Latvijā.

Tajā var piedalīties komerciālās nacionālās, reģionālās un vietējās televīzijas.

Lai informācija būtu pieejama pēc iespējas plašākam skatītāju lokam, pretendentiem jānodrošina satura pieejamība arī kādā no komerciālajām nacionālajām televīzijas programmām, kas raida bezmaksas zemes apraidē.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz šī gada 22. aprīlim, plkst. 16.00, elektroniski nosūtot tos uz NEPLP e-pasta adresi: konkursi@neplpadome.lv

Ar plašāku informāciju par konkursa nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem aicinām iepazīties šeit: konkursi televīzijām