Izsludināti konkursi par radio programmu veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Saldū un Skrundā

01.10.2021 12:39
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludinājusi konkursus par apraides tiesību piešķiršanu FM radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū un Skrundā.

Saldū ir iespēja veidot informatīvu, informatīvi muzikālu vai muzikālu radio programmu  97,2 MHz frekvencē, bet Skrundā - 88,1 MHz frekvencē.

“Aicinām konkursā pieteikties interesentus, kas vēlas piedāvāt savu radio programmu Saldus un Skrundas iedzīvotājiem un viesiem! Radio frekvenci ir iespēja izmantot ne tikai radiostacijas apraides stiprināšanai, bet arī jaunas programmas izveidei,” saka NEPLP loceklis Patriks Grīva.

Konkursa rezultātā apraides tiesības var tikt piešķirtas gan komerciālam, gan nekomerciālam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim. 

Labākie piedāvājumi tiks noteikti, konkursa komisijai vērtējot piedāvājumu kvalitāti atbilstoši konkursu nolikumos noteiktajiem kritērijiem.

Plašāka informācija par konkursu nolikumiem, iesniedzamajiem dokumentiem, kā arī dalības maksu pieejama šeit.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz šī gada 25. oktobrim plkst. 10.00, elektroniski nosūtot uz NEPLP e-pasta adresi: konkursi@neplpadome.lv