NEPLP izsludina konkursus par radio programmu veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Rūjienā un Valkā

27.09.2021 13:51
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludinājusi konkursus par apraides tiesību piešķiršanu FM radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Rūjienā un Valkā.

Rūjienā ir iespēja veidot informatīvu, informatīvi muzikālu vai muzikālu radio programmu 99,3 MHz frekvencē, bet Valkā – 91,6 MHz frekvencē.

“NEPLP rīcībā šobrīd ir vairākas brīvas frekvences dažādās pilsētās, uz kurām mēneša laikā tiek izsludināti konkursi. Konkursu nolikums paredz iespēju uzvarētājam izmanot frekvenci ne tikai esošas radiostacijas apraides stiprināšanai, bet arī jaunas programmas izveidei. Tādēļ aicinu pieteikties interesentus, kuri kvalificējas noteiktajām prasībām un ir gatavi piedāvāt savu programmu Rūjienas un Valkas iedzīvotājiem un viesiem,” saka NEPLP loceklis Patriks Grīva.

Konkursa rezultātā apraides tiesības var tikt piešķirtas gan komerciālam, gan nekomerciālam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim.

Konkursos var piedalīties fiziskās personas un Latvijā, Eiropas Savienības dalībvalstīs un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs reģistrētas juridiskās personas vai fizisko un juridisko personu apvienības.

Labākie piedāvājumi tiks noteikti, konkursa komisijai vērtējot piedāvājumu kvalitāti atbilstoši konkursu nolikumos noteiktajiem kritērijiem.

Plašāka informācija par konkursu nolikumiem, iesniedzamajiem dokumentiem, kā arī dalības maksu pieejama šeit.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz šī gada 18. oktobrim plkst. 10.00, elektroniski nosūtot uz NEPLP e-pasta adresi: konkursi@neplpadome.lv