NEPLP uzdod LR valdei izstrādāt plānu situācijas stabilizēšanai

31.07.2019 11:16
Izdrukāt:

Lai steidzami risinātu VSIA Latvijas Radio (LR) krīzes situāciju, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), tiekoties ar LR valdi, 31.jūlija sēdē izdarīja izmaiņas VSIA Latvijas Radio (LR) valdes mērķos un uzdevumos 2019.gadā, uzdodot valdei līdz 12. augustam sagatavot informatīvu ziņojumu par LR darbības stratēģijas ieviešanu un plānu situācijas stabilizēšanai.

NEPLP uzdeva sagatavot informatīvo ziņojumu par LR vidēja termiņa darbības stratēģijas 2019.–2022.gadam ieviešanu un situācijas LR stabilizāciju, paredzot nepilnību novēršanu, kas ir konstatētas iepriekš veiktajos LR noslodžu un funkciju auditos.

Situācijas risināšanas plāns tiks izstrādāts līdz 12. augustam, regulāri tiekoties ar Padomi. “Esam vienojušies ar LR valdi par regulārām tikšanās reizēm un jau nākamās nedēļas sākumā ir tikšanās par jau paveikto,” uzsver NEPLP priekšsēdētāja Dace Ķezbere.

Informatīvais ziņojums ietvers vairāku jau šajā gadā noteikto valdes mērķu un uzdevumu ātrāku izpildi, nekā iepriekš noteikts. Līdz ar to LR valdes mērķos un uzdevumos 2019.gadam tika mainīti arī vairāku ziņojumu datumi, tai skaitā starpziņojumam par darbu pie caurskatāmas un līdzsvarotas darba samaksas sistēmas darbiniekiem.