Izsludināti 6 konkursi radio programmu apraidei Latvijas reģionos

11.06.2021 10:15
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir izsludinājusi sešus konkursus par apraides tiesību piešķiršanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu radio programmām Saldū, Skrundā, Ventspilī, Kuldīgā un Valkā.

“Uz šīm frekvencēm aicinām pieteikties jau strādājošās radiostacijas apraides paplašināšanas nolūkos vai arī pilnīgi jaunas radio programmas. Ņemot vērā piesātināto tirgu un izmaksas, kas nepieciešamas jaunas programmas izveidošanai, visticamāk, ka iedzīvotājiem šajās frekvencēs būs iespēja klausīties jau esošas radio programmas, kuras stiprinās savu signālu vai iegūs jaunas apraides vietas,” saka par komercmedijiem atbildīgais NEPLP loceklis Patriks Grīva.

FM radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū pieejama 100,7 MHz frekvence, Skrundā - 97,6 MHz frekvence, Ventspilī - 99,9 MHz un 104,5 MHz frekvence, Kuldīgā - 106,9 MHz frekvence, bet Valkā - 92,0 MHz frekvence.

Apraides tiesības paredzēts piešķirt informatīvām, informatīvi muzikālām vai muzikālām radio programmām. Konkursos var piedalīties fiziskās personas un Latvijā, Eiropas Savienības dalībvalstīs un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs reģistrētas juridiskās personas vai fizisko un juridisko personu apvienības.

Konkursos par apraides tiesībām Saldū, Skrundā, Valkā un Ventspilī 99,9 MHz frekvencē aicinām iesniegt pieteikumus līdz šī gada 28. jūnijam, plkst.10.00. Savukārt konkursos par apraides tiesībām Kuldīgā un Ventspilī 104,5 MHz frekvencē – līdz šī gada 1. jūlijam plkst. 10.00.

Piedāvājumus aicinām sūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@neplpadome.lv.

Plašāka informācija par konkursa nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem pieejama NEPLP mājas lapā: https://www.neplpadome.lv/lv/sakums/komercialie-mediji/komercialie-radio/konkursi.html