Izsludina konkursu par novada ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2019.gadā

15.11.2018 09:29
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 14.novembra sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu “Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2019. gadā“. Konkursa mērķis ir ziņu sižetu sagatavošana no Latvijas novadiem sabiedriskā pasūtījuma īstenošanai valsts SIA “Latvijas Televīzija“ (LTV) un nacionālajās komerciālajās televīzijās, kas nodrošina bezmaksas televīzijas programmu izplatīšanu ar zemes raidītājiem.

Izsludinot konkursu, NEPLP vēlas veicināt informācijas pieejamību par Latvijas reģionos notiekošajiem procesiem, stiprinot Latvijas informācijas telpu. Novadu ziņu sižetiem jāaptver informācija par 110 Latvijas novadiem, republikas nozīmes pilsētām (neskaitot Rīgu) un Latvijas diasporas aktualitātēm.

Konkursa finansējums ir 244 259 eiro. Pretendentiem piedāvājums jāiesniedz līdz 2018.gada 5.decembrim, pulkst. 10.00. Pieteikumus var nogādāt personīgi vai nosūtīt pa pastu noteiktajā termiņā. Pēc iesniegto piedāvājumu saņemšanas, tie tiks izvērtēti un konkursa rezultāti tiks noteikti ne vēlāk kā līdz 21.decembrim.

Konkursa nolikums [WORD]

Konkursa nolikums [PDF]