Aicinām radio stacijas piedalīties konkursos par radio programmu veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Daugavpilī un Rēzeknē

23.12.2021 13:23
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicina radio stacijas piedalīties konkursos par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Daugavpilī un Rēzeknē.

Daugavpilī ir iespēja veidot informatīvu, informatīvi muzikālu vai muzikālu radio programmu 93,6 MHz frekvencē, bet Rēzeknē – 88,9 MHz frekvencē un 89,4 MHz frekvencē.

Kā informē NEPLP loceklis Patriks Grīva, radio frekvenci ir iespēja izmantot ne tikai radiostacijas apraides stiprināšanai, bet arī jaunas programmas izveidei.

Konkursa rezultātā apraides tiesības var tikt piešķirtas gan komerciālam, gan nekomerciālam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim.

Labākie piedāvājumi tiks noteikti, konkursa komisijai vērtējot piedāvājumu kvalitāti atbilstoši konkursu nolikumos noteiktajiem kritērijiem.

Plašāka informācija par konkursu nolikumiem, iesniedzamajiem dokumentiem, kā arī dalības maksu pieejama NEPLP mājaslapā.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz 2022. gada 6. janvārim plkst. 10.00, elektroniski nosūtot uz NEPLP e-pasta adresi: konkursi@neplpadome.lv