D.Ķezbere : uzskatu par savu pienākumu pabeigt iesāktos darbus

09.09.2019 15:54
Izdrukāt:

“31.jūlijā intervijā Latvijas Radio minēju, ka neizslēdzu iespēju atkāpties septembra sākumā, ja redzēšu, ka esmu kļuvusi par šķērsli tam, lai jaunie politiskie spēki atbalstītu mediju nozares attīstību un izaugsmi, tai skaitā sabiedrisko mediju finanšu pieprasījumus,” informē NEPLP priekšsēdētāja Dace Ķezbere.

“Ar gandarījumu vēlos atzīmēt, ka notikušas kvalitatīvas un profesionālas diskusijas ar Kultūras, Finanšu un Satiksmes ministrijām par nozares budžetu 2020. – 2022.gadam, kas paredz kompensāciju sabiedrisko mediju iziešanai no reklāmas tirgus, bezmaksas zemes apraides finansējuma modeļa maiņu un atbalstu komercmedijiem,” uzsver D.Ķezbere, papildinot, ka notiek arī aktīva NEPLP līdzdarbība Saeimas Mediju apakškomisijas darbā pie jaunā sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma, kuru paredzēts pieņemt šajā gadā.

“Līdz ar jaunā likuma pieņemšanu mainīsies NEPLP funkcijas, tādēļ uzskatu par savu pienākumu pabeigt iesāktos darbus,” uzsver D.Ķezbere.

 D. Ķezberes teiktais 31.jūlijā : https://www.neplpadome.lv/lv/sakums/padome/padomes-sedes/sedes-sadalas/d.kezbere-intervija-latvijas-radio-neizsledzu-iespeju,-ka-septembri-varetu-atkapties.html