Izsludināti konkursi par radio programmu veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Talsos, Ugālē un Valkā

08.10.2021 16:26
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludinājusi konkursus par apraides tiesību piešķiršanu FM radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Talsos, Ugālē un Valkā.

Talsos ir iespēja veidot informatīvu, informatīvi muzikālu vai muzikālu radio programmu  99,4 MHz frekvencē, Ugālē - 93,2 MHz frekvencē, bet Valkā - 95,4 MHz frekvencē.

Aicinām interesentus piedalīties konkursos! Kā informē NEPLP loceklis Patriks Grīva, radio frekvenci ir iespēja izmantot ne tikai radiostacijas apraides stiprināšanai, bet arī jaunas programmas izveidei.

Konkursa rezultātā apraides tiesības var tikt piešķirtas gan komerciālam, gan nekomerciālam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim. 

Labākie piedāvājumi tiks noteikti, konkursa komisijai vērtējot piedāvājumu kvalitāti atbilstoši konkursu nolikumos noteiktajiem kritērijiem.

Plašāka informācija par konkursu nolikumiem, iesniedzamajiem dokumentiem, kā arī dalības maksu pieejama NEPLP mājaslapā.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz šī gada 1.  novembrim plkst. 10.00, elektroniski nosūtot uz NEPLP e-pasta adresi: konkursi@neplpadome.lv