Apsveicam! Gunārs Dūzis, Aigars Kovaļevskis un Baiba Šāberte saņem valsts apbalvojumus!

17.11.2018 11:03
Izdrukāt:

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) sveic Latvijas Televīzijas (LTV) žurnālistu Gunāru Dūzi, operatoru Aigaru Kovaļevski un sabiedrisko darbinieci, ilggadēju Latvijas Radio žurnālisti Baibu Šāberti ar valsts augstāko apbalvojumu saņemšanu, par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā.

Gunārs Dūzis 1969.gadā sācis darbu LTV un šajā laikā darbojies vairākos amatos, bijis režisora palīgs, reportieris, producents, “Panorāmas” vadītājs un arhīva pārzinis. Pašas spraigākās un arī aizkustinošākās atmiņas par darbu LTV, Gunāram saistās Atmodas laiku un 1991.gada Barikādēm, kad jutis īpašu vienotību sabiedrībā, kas deva milzīgu sparu darboties un strādāt. Gunārs Dūzis apbalvots ar V šķiras Triju zvaigžņu ordeni. 

Aigars Kovaļevskis vārds LTV skatītājiem komentārus neprasa. LTV ilggadējais operators atzinību guvis par reportāžām no “karstajiem punktiem” un frontes līnijām. Aigara meistarīgais darbs, devis iespēju skatītājiem būt līdzās īpaši svarīgos notikumos gan Latvijā, gan pasaulē. LTV kolēģi Aigaru raksturo kā ļoti atsaucīgu kolēģi, kurš visām lietām pieiet ar lielu rūpību un atbildību. Aigars Kovaļevskis apbalvots ar V šķiras Triju zvaigžņu ordeni. 

Baiba Šāberte, kultūras un sabiedriskā darbiniece, ilggadēja Latvijas Radio darbiniece, apbalvota ar Atzinības krusta V šķiru. Baibas darbu raksturo profesionālisms, godaprāts un patriotisms pret savu valsti un viņa arī zināma kā publiciste un vairāku grāmatu autore.

Latvijas valsts augstāko apbalvojumus Gunāram Dūzim, Aigaram Kovaļevskim un Baibai Šābertei, dienu pirms Latvijas Republikas proklamēšanas 100.gadadienas, pasniedza Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis.