Padomes locekļi

05.08.2021 09:42
Izdrukāt:

Ivars Āboliņš - Padomes priekšsēdētājs

Ivars Āboliņš pārrauga Padomes darbību kopumā, īsteno ar informatīvās telpas aizsardzību saistītu jautājumu pārraudzību, kā arī elektronisko plašsaziņas līdzekļu, kas sniedz televīzijas programmu izplatīšanas pakalpojumus, pārraudzību (kabeļoperatori). Viņš ir līdzatbildīgs arī par radio jomas pārraudzību.

E-pasts: ivars.abolins@neplpadome.lv

I.Āboliņš - Curriculum vitae

 

Aurēlija Ieva Druviete - Padomes priekšsēdētāja vietniece

Aurēlijas Ievas Druvietespārziņā ir starptautiskās sadarbības joma, kā arī ar medijpratības attīstību saistītu jautājumu pārraudzība. Viņa ir līdzatbildīga arī par informatīvās telpas aizsardzības pārraudzību, kā arī radio un televīzijas jomu pārraudzību.

E-pasts: aurelija.ieva.druviete@neplpadome.lv

A.I.Druviete - Curriculum vitae

Patriks Grīva - Padomes loceklis

Patrika Grīvas pārziņā ir radio un televīzijas jomu pārraudzība un mediju nozares attīstības veicināšana. Viņš ir līdzatbildīgs arī par informatīvās telpas aizsardzības pārraudzību un elektronisko plašsaziņas līdzekļu, kas sniedz televīzijas programmu izplatīšanas pakalpojumus, pārraudzību.

E-pasts: patriks.griva@neplpadome.lv

P.Grīva - Curriculum vitae

Ieva Kalderauska - Padomes locekle

Ievas Kalderauskas pārziņā ir elektronisko plašsaziņas līdzekļu, kas sniedz pakalpojumus pēc pieprasījuma, pārraudzība, kā arī video koplietošanas platformu jomas pārraudzība un elektronisko plašsaziņas līdzekļu satura pieejamības veicināšana. Viņa ir līdzatbildīga par televīzijas jomas pārraudzību, mediju nozares attīstības veicināšanas un informatīvās telpas aizsardzības pārraudzību.

E-pasts: ieva.kalderauska@neplpadome.lv

I.Kalderauska - Curriculum vitae

Padomes locekļi kopā īsteno:                                                                 

  • starpinstitucionālo sadarbību;
  • normatīvo aktu grozījumu projektu izstrādi, kas skar elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbību.