Padomes locekļi

02.02.2022 09:42
Izdrukāt:

Ivars Āboliņš - Padomes priekšsēdētājs

Ivars Āboliņš pārrauga Padomes darbību kopumā, īsteno ar informatīvas telpas aizsardzību saistītu jautājumu pārraudzību un veic komerciālo, sabiedrisko un nekomerciālo radio un televīziju jomas pārraudzību. Viņš ir līdzatbildīgs par elektronisko plašsaziņas līdzekļu, kas sniedz televīzijas programmu izplatīšanas pakalpojumus, pārraudzību.

E-pasts: ivars.abolins@neplpadome.lv

I.Āboliņš - Curriculum vitae

 

Aurēlija Ieva Druviete - Padomes priekšsēdētāja vietniece

Aurēlija Ieva Druviete īsteno starptautiskās darbības jomas pārraudzību un ar medijpratības attīstību saistītu jautājumu pārraudzību. Viņa ir līdzatbildīga par jautājumiem, kas saistīti ar informatīvās telpas aizsardzību, kā arī par komerciālo, sabiedrisko un nekomerciālo radio un televīziju jomas pārraudzību.

E-pasts: aurelija.ieva.druviete@neplpadome.lv

A.I.Druviete - Curriculum vitae

Ieva Kalderauska - Padomes locekle

Ieva Kalderauska īsteno elektronisko plašsaziņas līdzekļu, kas sniedz pakalpojumus pēc pieprasījuma, jomas pārraudzību, veic video koplietošanas platformu jomas pārraudzību un īsteno elektronisko plašsaziņas līdzekļu satura pieejamības veicināšanas pārraudzību. Viņa ir līdzatbildīga par jautājumiem, kas saistīti ar informatīvās telpas aizsardzību, kā arī par komerciālo, sabiedrisko un nekomerciālo radio un televīziju jomas pārraudzību un ar medijpratības attīstību saistītu jautājumu pārraudzību.

E-pasts: ieva.kalderauska@neplpadome.lv

I.Kalderauska - Curriculum vitae

 

Andis Plakans - Padomes loceklis

Andis Plakans īsteno elektronisko plašsaziņas līdzekļu, kas sniedz televīzijas programmu izplatīšanas pakalpojumus, pārraudzību un ar tehnoloģisko attīstību saistītu jautājumu pārraudzību. Viņš ir līdzatbildīgs par jautājumiem, kas saistīti ar informatīvās telpas aizsardzību, un sociālo mediju platformu pārraudzību.

E-pasts: andis.plakans@neplpadome.lv

Andis Plakans - Curriculum vitae

 

Ilva Milzarāja - Padomes locekle

Ilva Milzarāja īsteno ar latviešu valodas stiprināšanu saistītu jautājumu pārraudzību, pārrauga mediju vides pašregulācijas veicināšanu un sociālo mediju platformas. Viņa ir līdzatbildīga par jautājumiem, kas saistīti ar informatīvās telpas aizsardzību, un ar medijpratības attīstību saistītu jautājumu pārraudzību.

E-pasts: ilva.milzaraja@neplpadome.lv

Ilva Milzarāja - Curriculum vitae

 

Padomes locekļi kopā īsteno:                                                                 

  • starpinstitucionālo sadarbību;

  • grozījumu projektu izstrādi normatīvajos aktos, kas skar elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbību.