Radio un televīzijas diena

10.02.2015 15:48
Izdrukāt:

Ar Radio un televīzijas dienu Nacionālā Elektronisko Plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) vēlas sekmēt mediju darba un žurnālistikas attīstību Latvijā un sniegt ieguldījumu modernās nacionālās informtīvās telpas veidošanā. Radio un TV diena ir Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) rīkots pasākums, kas noris reizi gadā. Radio un televīzijas diena noris katru gadu un ietver sevī diskusijas par nozīmīgām un aktuālām mediju vides tēmām, tiek apskatīta aizvedītā gada radio un televīzijas darbība un starptautiskā pieredze.

NEPLP izmanto šo dienu, lai pasniegtu balvu par radošu inovāciju Latvijas elektronisko plašsaziņas līdzekļu darbības jomā iepriekšējā gadā - Celmlaužu balvas pasniegšanas cermonijā. Balvas ieguvēju nosaka Padome, balsjoto, taču ierosinājumus par balvas nominantiem var jebkura persona, nosūtot tos elektroniski uz e-pasta adresi neplpadome@neplpadome.lv līdz vai arī informēt sociālā tīmekļa "Twitter" profilā “@NEPLPadome”  vai sociālā tīklā "Facebook" lapā "Radio un televīzijas diena".

2012. gada Celmlauža balvas ieguvējs: Latvijas reģionālo un vietējo televīziju kanāls RE: TV, kas ir lielisks piemērs tam, kā reģionālo un vietējo televīziju sadarbība, izmantojot modernās tehnoloģijas, spēj sasniegt gan Latvijas, gan ārvalstu auditoriju internetā.
2013. gada Celmlauža balvas ieguvējs: Apvienotais sabiedrisko mediju portāls Lsm.lv (LR un LTV), kas spēja sintizēt radio un televīzijas saturu vienotā jauna medija platformā.

2014. gada Celmlauža balvas ieguvējs: “Latvijas jaunatklāšanas raidījums – TE!” par radošumu televīzijas raidījuma dramaturģijā, režijā, formā un vizuālajā risinājumā.

2015. gada Celmlauža balvas ieguvējs: Tiešraides televīzija "LMT Straume"

Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes ikgadējās elektroniskās plašsaziņas radošuma balvas - Celmlauža balvas - piešķiršanas nolikums.